استفاده از سنسورها در حوزه های مختلف صنعت و تکنولوژی از سالهای گذشته تفاوت جدی در نتایج تولید و صنعت و پروژه های مختلف ایجاد کرده است، با پیشرفت تکنولوژی دقت، کارایی و دوام این سنسورها نیز بیشتر شده و خدمات بهتری به صاحبان صنایع ارائه میکند.

سنسور دما و رطوبت THI005

سنسور پایش دما و رطوبت THI500 محصول آیروتیم، یک سنسور صنعتی است که در تغییرات دما و رطوبت کارایی بالایی دارد، تحمل محیط های سخت صنعت را دارد و در عین حال دقت بالایی در نتایج ارائه میکند.

به لطف استفاده از تکنولوژی های پیشرفته این سنسور یک دستگاه آماده به کار محسوب میشود و به محض نصب در محل، بدون نیاز به اینترنت wifi یا adsl به اینترنت سیمکارت تعبیه شده در آن متصل میشود و داده های پایش را به صورت آنلاین نمایش میدهد. اینکار صاحبان صنایع را از مراجعه حضوری و بررسی لحظه به لحظه شرایط بی نیاز و دقت بررسی را بیشتر میکند.

محیط های
قابل استفاده

سنسور دما و رطوبت آیروتیم میتوانید وسیله ای برای پایش و اندازه گیری دما و رطوبت در محیط های مختلف باشد

محیط های انبار و نگهداری

انبار نگهداری محصولات حساس به دما و رطوبت

محیط های صنعتی

محیط های صنعتی محصولات شیمیایی و قابل اشتعال و حساس

محیط های کشت محصول

مناسب برای محیط های کشاورزی، گلخانه و بررسی دما و رطوبت محیط های پرورش و نگهداری گیاهان.

محیط های تاریخی

بناهای مختلف تاریخی و هنری که نیاز به نگهداری در دما و شرایط رطوبتی خاص دارند
از نکات مهم در خصوص کاربرد سنسورها این است که رنج متنوعی از محصولات پایش و مانیتورینگ در بازار موجود است که هزینه پایین آنها لزوما نشان از به صرفه و کاربردی بودن استفاده آنها نیست، چرا که در صنایع مختلف درجات متفاوتی از مقاومت و دقت مورد نیاز است که لزوما در سنسورهای خارجی یا داخلی موجود نیست و با خرابی مداوم و دقت ناکافی در ارائه داده ها میتوانند خسارات جبران ناپذیری به فضای صنعت تحمیل کنند. پیشنهاد ما بررسی دقیق و انتخاب هوشمندانه برای صنعت شماست.

از موارد دیگری که آیروتیم برای ارائه خدمات بهتر در نظر گرفته است، ارائه مشاوره و بررسی میدانی رایگان است، تیم مشاوران بلافاصله پس از ثبت درخواست با شما تماس میگیرند و در صورتی که نسبت به تعداد، نحوه نصب و راه اندازی و نوع کاربری این تجهیزات نیازمند بررسی باشید مشاوره مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهند داد. همچنین پس از نصب و راه اندازی نیز میتوانید هر زمان مشکل و خطایی در سیستم مشاهده کردید با اطلاع رسانی به تیم پشتیبانی آیروتیم از خدمات پشتیبانی آنها بهره مند شوید.

کاهش هزینه نگهداری

در بررسی،عدم تداخل نیروی انسانی در پایش شرایط محیط و کم کردن خطاهای انسانی از مواردی است که مستقیما در کاهش هزینه های تولید و نگهداری اثر گذار است. همچنین دوام و کارایی بالا که با یکبار خرید این سنسور نیاز به تهیه مجدد در بازه های طولانی را از تولید کنندگان و صاحبان صنایع حذف میکند موضوع مورد بحث دیگری است که مستقیما در کاهش هزینه تاثیر گذار است.

هوشمند سازی، خود به خود بازدهی اصلی را در کاهش هزینه ها نشان می دهد. در نظر بگیرید در شرایط بدون پایش، فن یا دستگاه خنک کننده نیاز دارد همواره روشن باشد و هزینه های برق، آب یا گاز را به تولید کننده تحمیل می کند. در حالیکه در شرایط استفاده از سنسور، تجهیزات خنک کننده صرفا زمانی کار میکنند که دمای محیط از بازه مجاز بیشتر شده یا نزدیک به گرم شدن است.

مثال های بسیاری برای کاهش هزینه در نتیجه هوشمند سازی وجود دارد که این فقط یکی از آنهاست.

نرم افزار کاربردی تحت وب (Web app)

چنانچه شرح دادیم این سنسور بلافاصله پس از نصب می تواند در web app با دسترسی ارائه شده مشاهده شود و دیتاهای مانیتور شده را از طریق آن مشاهده و بررسی کرد و محدودیتی برای استفاده در سیستم اندروید یا ios یا هر سیستم عامل دیگری ندارد.
امکان ست کردن بازه های مجاز و بازه های نیازمند ارسال اعلان خاص نیز در این نرم افزار وجود دارد و در صورتی که شرایط از بازه های مجاز تعریف شده تغییر محسوسی داشته باشد این اطلاع رسانی در لحظه به ناظر ارسال میشود.

دیگر مشخصات نرم افزاری:

دیدگاه ها

گالری تصاویر

آکاردئون شماره 1

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

آکاردئون شماره 2

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

آکاردئون شماره 3

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

آکاردئون شماره 4

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

عنوان آکاردئون

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

گالری تصاویر